אבירי הממלכה 1080P.png
לוטם שגב

"אבירי הממלכה הוא ספר מסע. ספר על אומץ לב ועל גבורה. ספר על כוחה של חברות ועל כאב הבגידה. לוטם שגב בנה עולם קסום ומרתק שנהניתי מאד לקרוא. עולם סוחף, מלא בדמיון ועשיר בדמויות ובפרטים." (נועה הולצר)

לרכישה

five-star-review.jpg
acd9274dd420d0f00b91af38491b4f97428deb14
 
תקציר

netbook

ספר מודפס

במעבי ענן עצום וקסום הנקרא "אבירי הממלכה" חיים מאות סוגים של יצורים מגזעים שונים, בעשרות ממלכות שונות. מגנאוס, שירש את ממלכת מגן, נחשב מלך אהוב ואמיץ שביכולתו ליצור מגני קסם. חמה, חברו הטוב, הינו יצור אש, הנוצר במפגש עם פיית החוכמה במעמקי הר געש. מגנאוס וחברו חמה נקראים לסייע לחברם, המלך לוק, שבממלכת אובן. המלך לוק זקוק לשרביט הנמר הקטלני מכול, כדי להגן על ממלכתו מפני אנשי הזאב המאיימים להשמידה.

  

הכותב מתאר את מסעם המרתק של מגנאוס וחמה בחיפוש אחר שרביט הנמר בעולם "אבירי הממלכה". במסעם פוגשים בחברים ותיקים ונוצרות חברויות חדשות. הם עוברים בדרכם הרפתקאות מרתקות וחוצים את המדבר הלוהט ואת יער האלפים הקסום עד להשגת שרביט הנמר. האם בכך יסתיים הסכסוך בין ממלכת אובן לממלכת אנשי הזאב, או שמא מגנאוס וחמה עלולים להצטער על כך?

עברית

ספר דיגיטלי

 
דמויות

מגנאוס

חמה

גורלד

ארטון

מיריינה

לוק

דידרק

לורמין

אדוארד

דיקסטון

אלואה

גרגורה

אורלום

 

ספר המיועד לילדים שחובבים הרפתקאות בממלכות קסומות. הספר קריא וקולח. כתוב במשלב שמתאים לילדים. סיפור קסום. עשיר בהרפתקאות ונעים לקריאה." מרגלית אשוש

אבירי הממלכה הוא ספר מסע. ספר על אומץ לב ועל גבורה. ספר על כוחה של חברות ועל כאב הבגידה. לוטם שגב בנה עולם קסום ומרתק שנהניתי מאד לקרוא. עולם סוחף, מלא בדמיון

ועשיר בדמויות ובפרטים. בעיני מדובר בהישג גדול במיוחד שמדובר בספר הביכורים שלו." נועה הולצר


נהנתי מאוד מקריאת הספר ''אבירי הממלכה''. אני חובב ספרי מיתולוגיה יוונית, ואהבתי את החידושים של דמויות המיתולוגיה. התחברתי לסוג הכתיבה, אשר מאפשר לדמיין את הדמויות והסיטואציה
בצורה הכי אמיתית שאפשר. אני ממליץ לכולם לקרוא את הספר! עלילה מעניינת ויצירתית.. מחכה לספר הבא!" ליאור סגל

קשת של לורמין.jpg

לוטם שגב

אהבתי לפנטזיה היא גדולה, משהו במילה הזאת פותח דלתות ללא מספרים וללא מחסומים, האפשרות לתת לדמיון להגיד את שלו. וכמה כיף לפתוח ספר שכל עולמו הוא פנטזיה אחת גדולה שקיימת אי שם בעננים.
בילדותי לקרוא ספר זה לא היה דבר קל.. הפרעות הקשב לא נתנו מנוח, תמיד היה לי את הרצון להביט מעבר לקריאה עצמה ולראות את הדמויות איך שהכותב יצר אותם. להנות מכתיבה שתגרום לי להישאר שם, להיות בעמוד אותו אני קורא ולא להעלם.
אני מזמין אתכם להכיר ספר פנטזיה המתרחש על ענן עצום ומופלא הנקרא אבירי הממלכה, מלא בקסם, יצורים אגדיים וממלכות מרהיבות.

כריכה.jpg
כריכה.jpg
 
ביקורות
שלום

! החלו את המסע 

  • Facebook
  • YouTube
  • עברית
  • net
  • Instagram